t
 
Cho thuê xe KV car Praha
oXe cá nhân uXe tải bXe buýt nhổ kChuyển đổi
Bảng giá Điều kiện Liên hệ
Cho thuê dài hạn

Půjčovna automobilů


OP LZZ

V roce 2010 jsme získali finanční podporu z OP LZZ na grantový projekt Zvyšování kvalifikace zaměstnanců KV car s.r.o., reg.číslo CZ.1.04/1.1.02/35.01640.

Projekt obsahuje aktivity nezbytné pro dosažení vyšší konkurenceschopnosti společnosti a adaptability zaměstnanců zvýšením produktivity a zlepšením kvality práce. Obsahem projektu je vytvoření a implementace systému řízení lidských zdrojů. V rámci tohoto systému bude projekt obsahovat optimalizaci personálních činností a řízení procesů, které souvisejí s pracovní motivací. Dále je významnou částí projektu vzdělávání zaměstnanců a jejich profesní rozvoj. V rámci projektu získají zaměstnanci společnosti nové znalosti a dovednosti v oblasti komunikace, manažerských dovedností, obchodních dovedností, počítačových dovedností, jazykových znalostí. Dále budou prohloubeny dovednosti v oboru autoklempíř a autolakýrník. Podstatnou součástí projektu je příprava na pokračování projektem započatých aktivit po skončení podpory.

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státním rozpočtem České republiky.© KV car s.r.o.

Trung tâm: KV car s.r.o., Kiliánská 231, 252 06 Davle, IN: 274 33 013, VAT: CZ27433013

Đường giây nóng
cho khách hàng:
+420 602 357 027,

URL: www.kv-car.cz,
E-mail: thuexe@kv-car.cz

Liên kết: Xe đạp Praha a Davle